Unikalna kolekcja Strip Grafikus

list w: Aranżacje

Na naszym blogu wielokrotnie podkreślaliśmy już, że przedpokój to wizytówka całego mieszkania. Dlatego urządzanie tej przestrzeni i dbanie o jej wizerunek jest niezwykle ważne, jeśli chcemy zrobić wrażenie na swoich gościach.

Na naszym blogu wielokrotnie podkreślaliśmy już, że przedpokój to wizytówka całego mieszkania. Dlatego urządzanie tej przestrzeni i dbanie o jej wizerunek jest niezwykle ważne, jeśli chcemy zrobić wrażenie na swoich gościach. Traktowana po macoszemu przestrzeń nie tylko nie będzie się dobrze prezentować, ale również nie będzie ułatwiać codziennego funkcjonowania. Polecamy Państwa uwadze meble do przedpokoju z kolekcji Strip Grafikus, która łączą w sobie niepodważalny styl oraz użytkowość – to, co potrzebne jest w tej przestrzeni.

Nagradzana kolekcja

Strip Grafikus inspirowana jest jedną z popularniejszych kolekcji ALLHALL – kolekcją Strip. Grafikus prezentuje oryginalne, kontrastowe zestawienie kolorystyczne: grafitowy korpus i fronty z ponadczasową fakturą drewna w kolorze dąb sonoma. W 2013 roku kolekcja ta została wyróżniona prestiżową nagrodą Diament Meblarstwa w klasie meble premium w kategorii: aranżacja przedpokoju. Do dziś jest to jedna z chętniej wybieranych linii marki  ALLHALL.

Na kolekcję Strip Grafikus składają się:

  • szafka na buty z trzema uchylnymi szufladami i dodatkową zamykaną półką;
  • szafy obrotowe z lustrem na froncie – pełniące funkcję garderoby lub pojemnej szafki na buty;
  • wieszak naścienny;
  • taboret z szufladą i półką na obuwie;
  • szafy z drzwiami przesuwnymi – pełniące funkcję garderoby lub pojemnej szafki na buty.

Meble z tej kolekcji przeznaczone są do samodzielnego montażu. Łatwo dopasowane zostaną do wnętrza – szafkę na buty można przywiesić na dowolnej wysokości na ścianie lub postawić na podłodze, szafy obrotowe można zamontować tak, by otwierały się na lewą lub prawą stronę. Wszystko zależy od układu Państwa przedpokoju i możliwości aranżacyjnych.

Funkcjonalność na długie lata

Meble marki ALLHALL to meble tworzone w Polsce, które cechują się wysoką jakością wykorzystywanych do produkcji materiałów oraz dbałością o detale. Dostarczamy Państwu meble, które przez lata gościć będą w Państwa domach. Ich użytkowość ma ułatwiać codzienne korzystanie z przestrzeni przedpokoju oraz utrzymanie jej w miłym dla oka porządku. Dzięki półkom – czy to w szafce na buty, czy w taborecie – cenne drobiazgi jak na przykład klucze i dokumenty nie będą już gubić się w natłoku innych rzeczy zostawianych w korytarzu. Szafy obrotowe i wahadłowe umożliwiają ukrycie przed wzrokiem gości kurtki i płaszcze, których na co dzień nie nosimy. Każdy element jest tu przemyślany i ma za zadanie jak najlepiej wykorzystać zajmowaną przestrzeń. Także tą najmniejszą!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
keyboard_arrow_up

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password