Szafy

Wśród naszej oferty mebli do przedpokoju nie mogło zabraknąć również klasyki. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami szaf, które łączą w sobie niepowtarzalny styl, funkcjonalność oraz nowoczesną technologię.

Szafy do każdego przedpokoju

Przedpokój to pomieszczenie, w którym szczególnie łatwo o nieporządek. Kurtki, buty, szale, czapki, klucze, torby i inne najczęściej pozostawiane są w tej przestrzeni. Jak zadbać o to, by naszych gości nie witał widok porozrzucanej, niemającej swojego miejsca garderoby? Wystarczy wybrać odpowiednią szafę, która pomieści wszystkie te rzeczy i pozwoli rozprawić się z bałaganem. W naszej ofercie znajdują się płytkie i głębsze, wąskie (zaledwie 54-centymetrowe) i nieco szersze szafy z drzwiami przesuwnymi w obie strony, które zapewniają łatwy i wygodny dostęp do zawartości. Różne warianty wyposażone są albo w same półki, albo w półki i wieszak na ubrania. Niektóre szafy dodatkowo posiadają lustro, co szczególnie sprawdzi się w tych przedpokojach, których metraż ogranicza możliwości dodawania kolejnych elementów wyposażenia. Zapewniamy, że do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały. Bogata kolorystyka i stylistyka pozwala dopasować nasze meble do każdego przedpokoju.

Obok tradycyjnych szaf wolnostojących czy z drzwiami przesuwnymi polecamy również naszą specjalność, czyli szafy obrotowe. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wachlarz szaf obrotowych do przedpokoju, które zachwycają nie tylko innowacyjnością, ale również funkcjonalnością - zastąpią tradycyjne wieszaki na ubrania, szafki na buty czy garderobę.

keyboard_arrow_up

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password