Słoneczny przedpokój KATE

list w: Aranżacje

Przedpokój to pomieszczenie, które zawsze wita domowników i gości w domu. Dlatego zależy nam, by była to przestrzeń robiąca dobre wrażenie za każdym razem, gdy przekracza się próg mieszkania.

Przedpokój to pomieszczenie, które zawsze wita domowników i gości w domu. Dlatego zależy nam, by była to przestrzeń robiąca dobre wrażenie za każdym razem, gdy przekracza się próg mieszkania. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest Kolekcja ALLHALL Kate – niedrogie i eleganckie meble, które rzucą nowe światło na wnętrze Państwa domu.

Wybór tanich mebli do przedpokoju zazwyczaj wiąże się z pewnymi niedogodnościami: ograniczeniem do minimum ilości użytych materiałów do ich produkcji, niska jakość wykonania i toporny design. Takie meble są mało stabilne, drzwiczki domykają się nierówno, nawet sama ich stylistyka jest mocno dyskusyjna. W opozycji do tanich, niepraktycznych elementów wyposażenia przedpokoju prezentujemy kolekcję ALLHALL Kate, która ucieleśnia ideę elegancji i jakości za rozsądne pieniądze.Kolekcja ALLHALL Kate jest produkowana z wysokiej jakości płyty meblowej z frontami wykończonymi w kolorze dąb sonoma i korpusami w modnej bieli. Znajdą tu Państwo:

  • wieszaki naścienne wyposażone w cztery dyskretne haczyki oraz funkcjonalną półkę,
  • komodę do przedpokoju z dwoma półkami i siedziskiem,
  • lustro naścienne z funkcjonalną półką, idealnie komponujące się z całą kolekcją,
  • specjalności marki ALLHALL – szafy obrotowe wyposażone w lustro, w trzech wersjach: na buty, garderoba oraz garderoba z półkami na buty,
  • wiszące szafki na buty w dwóch wersjach: z dwiema lub trzema szufladami;
  • szafy z drzwiami przesuwanymi w dwie strony, w dwóch wersjach: szafa na buty oraz garderoba,
  • klasyczną szafę do przedpokoju wyposażoną w lustro.


Tanie meble do przedpokoju to zazwyczaj pojedyncze szafki na buty

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
keyboard_arrow_up

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password