Siedziska

W przedpokoju często brakuje miejsca na postawienie krzesła czy taboretu, na którym można by było przysiąść, by wygodnie założyć buty, lub położyć torbę przed wyjściem z domu. Chcąc nie chcąc, wielokrotnie mała przestrzeń zmusza nas do zrezygnowania z tego elementu wyposażenia. A co, jeśli istnieje alternatywa, która pełni powyższe funkcje, ale jednocześnie nie zabiera tak cennego miejsca? Niemożliwe? A jednak… Zapraszamy do zapoznania się z naszymi składanymi siedziskami.

Funkcjonalne siedzisko do przedpokoju

Dostępne w naszej ofercie siedziska to rozwiązanie dedykowane zwłaszcza małym pomieszczeniom, choć równie dobrze prezentować się będą w przestronnych wnętrzach. Te mocowane do ściany, składane meble umożliwiają maksymalne użytkowe wykorzystanie przestrzeni, a jednocześnie ułatwiają utrzymanie podłogi w czystości. Mechanizm samopowrotu gwarantuje, że nieużywane siedzisko zawsze będzie zajmowało niewiele miejsca. Możesz wybierać spośród siedzisk z oparciem lub bez, wyposażonych w gazetowniki, z tapicerowanymi elementami na oparciu i części do siedzenia. Wiele wariantów kolorystycznych umożliwia dopasowanie mebla do stylu każdego przedpokoju.

Jakość w parze z funkcjonalnością

Nasze siedziska poddane zostały badaniom wytrzymałościowym, dzięki czemu zyskujesz pewność, że są to trwałe, solidne meble (maksymalna nośność konstrukcji wynosi 200 kilogramów). Ponadto spełniają wymogi polskich i europejskich norm dotyczących trudnopalności i toksyczności produktów spalania. Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów sprawia, że siedziska marki Allhall zagoszczą w Twoim domu na długie lata.

keyboard_arrow_up

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password