Jak urządzić mały przedpokój - kolekcja Strip

list w: Aranżacje

Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Warto przyjrzeć się mu krytycznie i zadbać o to, by zachwycał naszych gości. Jego wystrój zależy wyłącznie od Państwa preferencji, stylu życia i potrzeb.

Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Warto przyjrzeć się mu krytycznie i zadbać o to, by zachwycał naszych gości. Jego wystrój zależy wyłącznie od Państwa preferencji, stylu życia i potrzeb. Zawsze chodzi o subtelne wyważenie pomiędzy funkcjonalnością a formą. Meble do przedpokoju z kolekcji Strip to propozycja praktyczna i stylowa, dzięki której urządzanie małego przedpokoju przestaje być wyzwaniem, a staje się prawdziwą przyjemnością. Projektanci marki ALLHALL przygotowali kolekcję, która rzuci nowe światło na każdy przedpokój.

Meble do przedpokoju Strip to ponadczasowa kolorystyka (dąb sonoma), to szafki na obuwie, wieszaki, klasyczne szafy, szafy obrotowe, szafy wahadłowe, lustra, komody i ławy. To także wymiary dopasowane do ograniczonych przestrzeni. Słowem – wszystko, co potrzebne do urządzenia małego przedpokoju. Kolekcję cechuje prostota, elegancja i nowoczesność, którą zapewnia marka ALLHALL.

ALLHALL Strip to meble do przedpokoju, które bez większego wysiłku możemy komponować w funkcjonalne zestawy; między drzwiami wejściowymi, a drzwiami do kuchni umieszczamy długi wieszak na używane każdego dnia okrycia wierzchnie i lustro, a pod nimi stawiamy 2-drzwiową szafkę na buty. Na drugiej ścianie montujemy szafę obrotową lub z drzwiami przesuwnymi, która pomieści sporą część naszej garderoby. Całość dopełniamy modnymi dodatkami, a na szafce na obuwie stawiamy pojemnik na klucze, dokumenty itd. Warto pamiętać również o właściwym ulokowaniu źródeł światła – w małych przedpokojach bardzo dobrym wyborem będzie oświetlenie podłogowe. Radzimy unikać wiszących lamp i żyrandoli.

ALLHALL Strip umożliwia optymalne zagospodarowanie przestrzeni, którą mają Państwo do dyspozycji. To doskonała propozycja nie tylko dla tych, którzy zastanawiają się, jak urządzić mały przedpokój, ale również dla wszystkich tych, którzy szukają mebli trwałych, modnych i nowoczesnych.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
keyboard_arrow_up

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password