Stylowe meble do przedpokoju - Margo

list w: Aranżacje

ALLHALL Margo to stylowe meble do przedpokoju, które w zależności od dodatków, wykończenia podłogi, oświetlenia i koloru ścian doskonale sprawdzą się w różnych, współczesnych stylach aranżacyjnych.

ALLHALL Margo to stylowe meble do przedpokoju, które w zależności od dodatków, wykończenia podłogi, oświetlenia i koloru ścian doskonale sprawdzą się w różnych, współczesnych stylach aranżacyjnych. Producent proponuje meble w kolorze białym matowym. Meble charakteryzują się prostotą i lekkością formy, delikatnie stylizowanymi detalami oraz starannością wykonania.

Kolekcja Margo w kolorze biały mat stanowi idealną bazę pod aranżację w stylu prowansalskim. Dodając wiklinowe koszyki, bielone ramki ze zdjęciami czy też poduszki z motywem kwiatowym, uzyskać można klimat charakterystyczny dla południowej Francji. Warto zaopatrzyć się również w woreczki z suszoną lawendą. Pamiętajmy, że łatwo możemy przesadzić z dodatkami i popaść w tandetę – stylowe meble i umiar to podstawa w przedpokoju w stylu prowansalskim.

Biorąc pod uwagę jakość wykonania kolekcji Margo oraz ponadczasowość stylu klasycznego wybór tych mebli staje się oczywisty. Na dominujące kolory w przedpokoju z kolekcją Margo proponujemy wybrać beż, brąz, biel lub szarość. Wykończenie całości kontrastującymi akcesoriami pozwoli uzyskać przyjemny dla oka efekt, który każdorazowo zachwycać będzie zarówno domowników, jak i ich gości.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
keyboard_arrow_up

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password